• Продажбата
  • Ново
висок квалитет на Гроздобер 047 Месечината Метал Копчето Pendant Одговара 12mm snap копчето види Snap Копчето Шарм Ѓердани Накит За Жените
zoom_in

висок квалитет на Гроздобер 047 Месечината Метал Копчето Pendant Одговара 12mm snap копчето види Snap Копчето Шарм Ѓердани Накит За Жените

DEN 67.00 67.20

Износ
check Во продавницата.


Одговара 12mm копчиња Змија Синџир : 50cm Монистра Синџир : 60cm

Должина:
with Snake Chain, with Beads Chain, without chain
Бренд Име:
LUWELLEVER
Метали Тип:
Бакар,Цинк Легура
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Симпатична/Романтичен
Синџир Тип:
Змија Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
одговара копчето 12mm
Обликотшема:
Месечината
Pendant Големина:
4CM*4CM
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Други
Компатибилност:
Други
Синџир Тип:
Змија Синџир&Монистра Синџир

Им се допаѓа и на купувачите..