• Продажбата
  • Ново
Спомен Накит Birthstone Персоналните Кристал Домашно Милениче Мачка Urn Pendant Ѓердан Cremation Пепел Keepsake
zoom_in

Спомен Накит Birthstone Персоналните Кристал Домашно Милениче Мачка Urn Pendant Ѓердан Cremation Пепел Keepsake

DEN 325.00 382.08

Износ
check Во продавницата.


Главниот Камен Боја:
Pendant Само, Pendant со Синџир, Pendant Синџир Кутија
Должина:
1 PCS, 5 PCS, 10 PCS, 20 PCS, 50 PCS, 100 PCS
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Синџир Тип:
Змија Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
9921
Pendant Големина:
20-25мм
Стил:
Симпатична/Романтичен
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
impressjewelry
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
пепел носителот
Обликотшема:
Слика
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Функција:
пепел носителот
Тип На Објект:
Погребот Накит, Спомен Накит, или на Сеќавањето за Накит
Корисни:
Како Извонреден Начин за да Отпразнувам Некој Близок
Карактеристики:
Никогаш не ' рѓа, ги кородираат или Дамка
Pendant капацитет:
1 кубни инчи
боја:
Сјајна Сребро, Злато, Розово Злато, Црна, Розова,Bule,Purpple Итн

Им се допаѓа и на купувачите..