• Продажбата
  • Ново
Градинарството Ракавици, Гумени Полиестер Градители Градина Работа Латекс Ракавици 4 ABS Пластика Канџи Безбедност на Работа Ракавици Градители Зафат
zoom_in

Градинарството Ракавици, Гумени Полиестер Градители Градина Работа Латекс Ракавици 4 ABS Пластика Канџи Безбедност на Работа Ракавици Градители Зафат

DEN 100.00 143.52

Износ
check Во продавницата.


Градина Ракавици за Копање & Садење Опис на Производот Градина Genie Ракавици направи градинарство забавно и лесно. Со изграден во канџи за копање, садење и raking, овие градина ракавици се еден чекор решение за вашата градинарство задачи. На ракавици се пункција отпорни и канџи се направени со трајни ABS пластика за заштита на вашите прсти и раце. Градина Ракавици исплакнете чисти чување на вашите раце суви и чисти. Градина на брз и лесен начин со Градинарски Genie Ракавици. Ракавици содржат латекс.
Пакет : 1*Пар Градинарски Ракавици (Со OPP Вреќа Пакување )
Материјал : Гума+Полиестер + ABS Пластика

Тип:
Печење & Тесто Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ОД FDA,SGS
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Силикони
Комплет Број:
2
Бренд Име:
Jasmylife
Број На Модел На:
AM1103
Печење & Тесто Алатки Тип:
Ракавици
Материјал:
Гума+Полиестер+ABS Пластика
Употреба:
Градинарството Ракавици
Usage2:
Печење ракавици
Функција:
Добар квалитет
feature2:
супер цврст
Feature3:
задржи топло за рака

Им се допаѓа и на купувачите..