• Ново
рачно прилагодливи производство датум код машина за Печатење храна пластична кеса етикета Кодек Имитација инк-џет печатач, 1pc
zoom_in

рачно прилагодливи производство датум код машина за Печатење храна пластична кеса етикета Кодек Имитација инк-џет печатач, 1pc

DEN 1680.00

Износ
check Во продавницата.


Мастило рачно прилагодливи производство датум код машина за Печатење храна пластична кеса етикета Кодек Имитација инк-џет печатач
Ако имате нешто друго да се разбере, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори внимателно.
Производ екранот
Производ параметри
Производ Големина : за 60mm * 55мм * 160mm
Матрицата може да се игра спецификации :
Тоа може да биде напишан во 1-3 ред,
2*3мм може да се направи до 17 или така.
3*5mm може да се погоди 14 или така
Рангирањето На бројот на зборови, малку различни, ве молиме да се разбере!
Зборот кутија спецификација :
Со еден збор ширина на А1 3*5 точки линија е околу 3мм, а висината е околу 5mm
Со еден збор ширина на B1 3*5 солидна линија е околу 3мм, а висината е околу 5mm
Со еден збор ширина на А2 2*3 точки линија е за 2mm, а висината е околу 3мм
Со еден збор ширина на Б2 2*3 солидна линија е околу 3мм, а висината е околу 5mm
Забелешка : Контактирајте со нас пред да ја преземе со цел, да ни кажете што сакате фонт да биде лице
или фиктивни тело , и 3 * 5mm или 2 * 5мм. Ако не, контактирајте со нас, нашите
стандардно испорака е 3 * 5мм.
Задоволството На Клиентите :
Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!
Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.

Бренд Име:
LZHZXY
Стил:
боја
Хартија Храна Режим:
упатство
Поддржува Мрежа За Печатење:
No
Двострано Печатење:
No
Брзината На Печатење:
20ppm
Примена:
Лична Работа Управување Со
Интерфејс Тип:
Други
Тип:
Други
Макс. Големина На Хартија:
Други
Производ големина:
за 60mm * 55мм * 160mm

Им се допаѓа и на купувачите..