• Продажбата
  • Ново
Кафе печатач за Јадење мастило печатач Уметност Пијалаци Храна се Повлече Цвет selfie кафе со WIFI конекција
zoom_in

Кафе печатач за Јадење мастило печатач Уметност Пијалаци Храна се Повлече Цвет selfie кафе со WIFI конекција

DEN 71952.00 84648.96

Износ
check Во продавницата.


Кафе печатач за Јадење мастило печатач Уметност Пијалаци Храна се Повлече Цвет selfie кафе со WIFI конекција
-ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ-
кафе печатач машина цена-Спецификација на Производот
Име на производ : WIFI кафе печатач
Моќност 200w Модел KN-TNQN
Тежина
10kg
Димензија
270*340*410cm
Мастило боја
Браун
Куп на висина на 5-18cm
Чаша со дијаметар од 5-10cm
печатач машина 3d - Производ Карактеристики
1.Целосен екран на допир операција
2.Нерѓосувачки челик тело, издржливи.
3.Усвојување на матрица осветлување аранжман, висока чистота LED светилка лежиште, низок напон на напојување, заштеда на енергија и безбедност и сигурност.
Нашето ветување :
1)Висок квалитет,100% производство од фабриката.
2)Ако не е квалитет е проблем на производи,производителите поддршка да го замени по потврдите.
3)Нашите производи се точно опишани,100% вистински шут слики.
4)Ние може да обезбеди професионална онлајн технички услуги за поддршка,времето е 09 : 00 am~9 : 00 часот.
5)на Нашите производи гаранција еколошки.
-ПРОИЗВОД Детални ШОУ
машина печатач-Опис на Производот
печатење машина печатач-Производ Вовед
Ова кафе печатач е комбинација на 3 D печатење и инкџет технологија кафе цвет машина. Корисниците само треба да се стави кафе на цвет машина, а потоа и преку мобилен телефон за да испратите секое саканиот модел, почекајте 20 секунди, ќе може да се добие чаша кафе со сопствен модел.
Лесен за ракување
Купувачот се покаже, готовиот производ екранот
Безбедно И Професионални Пакување :
Пакувањето е фирма за да се обезбеди безбедно испорака.

Двострано Печатење:
No
Напон:
100-240V
Тип:
Инкџет
Број На Модел На:
кафе печатач
Хартија Храна Режим:
Автоматско и рачно
Брзината На Печатење:
40ppm
Брзината На Печатење Во Боја:
На 20-годишна возраст
Бренд Име:
OLOEY
По продажба на Услуги:
Продавница Три Гаранции
Стил:
боја
Поддржува Мрежа За Печатење:
жичен/безжична
Црна Брзината На Печатење:
На 20-годишна возраст
Интерфејс Тип:
USB
Примена:
За Комерцијални
Големина:
914*660*538mm
Макс. Големина На Хартија:
Други
Состојба :
100% нов и висок квалитет
Производи Статус:
употреба:
Арт Кафе Пијалаци инк-џет Печатач Храна инк-џет Печатач Chocol

Им се допаѓа и на купувачите..