• Ново
20PK/многу брат БЕЗБЕДНОСТ ЕТИКЕТА брат TZe TZ лента TZe-SE3 TZ-SE3 tz SE3 tze se3 етикета создателот лента 12MM црно на бело лента
zoom_in

20PK/многу брат БЕЗБЕДНОСТ ЕТИКЕТА брат TZe TZ лента TZe-SE3 TZ-SE3 tz SE3 tze se3 етикета создателот лента 12MM црно на бело лента

DEN 4728.00

Износ
check Во продавницата.


12 MM БЕЗБЕДНОСТ ЕТИКЕТА брат TZe TZ лента TZe-SE3 TZ-SE3 tz SE3 tze se3 етикета создателот лента 12 MM црно на бело лента
Ова многу содржи 20pcs на TZ2-SE3 , но ако ви е потребна било други бои во табелата подолу, ве молиме да ни оставите порака, кога ќе го поставите цел.Ние ќе брод што ќе ја побарате.
Ние сме Професионални етикета ленти добавувачот, Обезбедување на сите видови
на висококвалитетни компатибилни етикета ленти со ниска цена . Користење на еколошки, пријателски материјали.
P ro дуктус Информа mation
Компатибилен Tze Етикета Ленти , 100% Компатибилен за сите P-допир етикета печатач
Големина : 6mm,9mm,12mm,18mm,24mm,36mm , Должина : 8m , Боја : Сите Бренд PT Модел TZ2-se3 Материјал, домашно МИЛЕНИЧЕ/ АБС Боја Црно на Бело (други бои се достапни) Големина 12mm*8m (други големина се достапни) Useage 100% Компатибилен за сите P допир labelers гаранција Функција
Ламинат ,Водоотпорен,Масло-Доказ,Силна Adhesvie, Анти-Абразија,
Анти-Корозија ,Анти-Исчезнат ,Анти-Висока/Ниска Температура и Сл Кориснички Услуги Да се Спакуваат спецификација : 20pcs /кутија,100pcs/ картон време на Испорака во 2 работни дена по исплата потврди Компатибилен со еквивалентни или подобри перформанси отколку на вистински лента со ниска цена

Тип:
печатач лента
Број На Модел На:
tz2-SE3
Тип:
Мешавина
Бренд Име:
PUTY
Функција:
Компатибилен
Применливи Опрема:
етикета печатач
боја:
K
Компатибилен Бренд:
Брат
боја:
Црно на Бело
Големина на:
12mm
Материјал:
Ламинат
гаранција:
12months
Сертификат:
ROHS
Водоотпорен:
Yes
Компатибилен:
брат стр допир tz se3

Им се допаѓа и на купувачите..