• Ново
Сервер за напојување за X3400M2 X3500M2 М3 FS7037-030L 39Y7392 39Y7393 670W, целосно тестирани
zoom_in

Сервер за напојување за X3400M2 X3500M2 М3 FS7037-030L 39Y7392 39Y7393 670W, целосно тестирани

DEN 4944.00

Износ
check Во продавницата.


Купување Белешки
(Ве молиме прочитајте го внимателно пред цел. Откако ќе го поставите цел, тоа значи дека се согласувате со нашата продавница е правила.)
1. MLLSE е нашата компанија бренд. Според Кинескиот извоз барања, сите предмети ги испративме ќе бидат опфатени со MLLSE етикета.
2. Превозот однос е ФОБ Шенжен, ние не сноси никаква тарифи предизвикани од земјата на дестинација. Но, ние може да го следат вашето барање да напишете ниска цена прогласи вредност за Царина.
3. Производ параметри можеби и не е точно, ве молиме да го користите официјалниот веб-сајт на податоци како стандард или консултирајте се со сервисот.
4 . Објектот се КОРИСТАТ (или Обновена), не се измери преку нови стандарди. Таму може да се гребнатини на површината на производот, но тоа не влијае врз вашата употреба. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде најдобриот една.
5. Ние ќе пак парцела силно (не оригиналниот пакет, кој може да го претрпе долг пат за транспорт).
6. Се Проценува дека Времето на Пристигнување е само за референца, ве молиме обратете се до времето за испорака на Ali Express.
7. Ве молиме да изврши инспекција на пратката пред да го потпише. Ве молиме да одбие да го потпише, ако не се задоволни со точка (како што се бренд, изглед, оштетување и така натаму). Откако ќе го потпише парцела тоа значи, вие се согласувате на објектот е состојба (што ќе обезбеди гаранција ако функцијата проблем). Ако штетата е резултат по приемот на стоката, ве молиме да се обезбеди комплетна доказ за оштетување издадени од страна на неотпакувани видео и логистичка компанија.

80 ПЛУС Сертификација:
Други Сертификација
Примена:
Сервер
Бренд Име:
MLLSE
Рејтинг На Моќ:
601W - 700W
Број На Модел На:
FS7037-030L 39Y7392 39Y7393
Пакет:
No
Објектот Состојба:
Користи

Им се допаѓа и на купувачите..