• Ново
smRKE За Mazda 6 Автомобил патосници Теписи Прилагодено Antiskid Hydrophil Влакна Пред & Задните Целосен Сет LHD RHD
zoom_in

smRKE За Mazda 6 Автомобил патосници Теписи Прилагодено Antiskid Hydrophil Влакна Пред & Задните Целосен Сет LHD RHD

DEN 6239.52

Износ
check Во продавницата.


sm RKE Целосен Сет На Автомобил патосници Теписи Везови Antiskid Hydrophil Ткаенина За LHD RHD Mazda 6
Карактеристики :
100% сосема нов и е прилагодена и за појавување на вашето возило подот.
Целосен сет за предниот и задниот дел на вашето возило подот.
Наведени Clasps. Обичај прави за да се осигура ОЕМ fitment.
Ткаенини користи акупунктура полипропилен теписи, добра еластичност, не го соберете.
Со супер адсорпција. Не грижете се за проблеми на движење на теписи.
Голема за да се заштити вашето возило кат од нечистотија, кал, дамките и други остатоци.
Лесно да се чистат со четка и тепих почиста.
Нашите теписи донесува голема трајност кожа го скратува.
На дното од велур, без мирис, добра потпора.
Тепих за возачот со нов задебелување на сомот guard плоча. Нејзините материјал е мек и wearproof.
Ефективно го продолжува работниот век на главната возење позиција.
Ефикасно се апсорбираат водата и почвата за да се спречи чевли за лизгање.
Специфики :
Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : Синтетички Влакна
Применлив Модел : За Mazda 6
Боја : Црна
Е Прилагодено : Да
Пакетот Вклучува :
целосен сет на патосници
Вниманието :
Имаме голем број на различни година и возило модели на патосници, ве молиме оставете ни модел и година на вашето возило.
Имаме лево и десно-страна диск е патосници, ве молиме да изберете што сакате.
* Плаќање:
Сликите се за повикување само, бидејќи фото причина. Ве молиме да земете во објект ќе го добиете како стандард.
Ве молиме укажуваат на вашите лични барања, како што се бои, пакети, вредноста на декларацијата итн.

Боја Име:
Стил
Тип На Објект:
Матс & Теписи
6-Година:
2009,2004,2010,2013,2012,2007,2002,2008,2011,2006,2005,2003
Објектот Тежина:
2.5
Патосници Тип:
Авион-Прилагодена
Објектот Ширина:
35
Објектот Висина:
2
Име На Модел:
За Mazda 6
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Бренд Име:
smRKE
Mazda Модел:
6
За Возило Брендови/Модел:
Mazda
Материјал Тип:
Вештачки Кадифен
Специјални Функции:
Теписи
Објектот Должина:
50

Им се допаѓа и на купувачите..