• Продажбата
  • Ново
Целосна Покрие Посебен Автомобил патосници За VOLVO S40 S80L XC60 S60L S90 XC90 S60 V90 S80 C30 S40 Право Волан RHD Водоотпорен Тепих
zoom_in

Целосна Покрие Посебен Автомобил патосници За VOLVO S40 S80L XC60 S60L S90 XC90 S60 V90 S80 C30 S40 Право Волан RHD Водоотпорен Тепих

DEN 4787.00 5318.40

Износ
check Во продавницата.

modname=ckeditor
Како секој сет душеци се приспособен на секој автомобил,ве Молиме оставете порака за вашиот автомобил модел,направени година кога цел. На пример Форд Фокус 2017 Година /Beige Color/5 Seats Ако можете да ни испратите некои слики ќе биде уште подобро. И ние може да прилагодено за повеќето автомобили,не може да ги листа сите во сајт. Можете да се распрашува со нашата онлајн услуга.Ви благодариме

Боја Име:
Црна, црна, црвена, црна, беж, Црвена, Кафеава, кафе, Беж, црна, сина
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Објектот Тежина:
3.66kgs
Име На Модел:
21303
Објектот Ширина:
66
Објектот Висина:
38
Volvo Модел:
V60
Материјал Тип:
вештачка кожа
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
V60-Година:
2013,2014,2015
За Возило Брендови/Модел:
Volvo
Објектот Должина:
138
Патосници Тип:
Мат Кожа
Специјални Функции:
автомобил патосници за Volvo
Површината Материјал:
Polycarbamate / spandex /СТП
Составот на содржина:
61% (содржи) -70% (содржи)
Комбинациски Форма:
Пет седишта

Им се допаѓа и на купувачите..