• Продажбата
  • Ново
Целосна Покрие Право Волан RHD Водоотпорен Теписи Трајни Посебен Автомобил патосници За BMW 1 SERIES 118i 120i 125i M140i M135i 116i
zoom_in

Целосна Покрие Право Волан RHD Водоотпорен Теписи Трајни Посебен Автомобил патосници За BMW 1 SERIES 118i 120i 125i M140i M135i 116i

DEN 4787.00 5318.40

Износ
check Во продавницата.

modname=ckeditor
Како секој сет душеци се приспособен на секој автомобил,ве Молиме оставете порака за вашиот автомобил модел,направени година кога цел. На пример Форд Фокус 2017 Година /Beige Color/5 Seats Ако можете да ни испратите некои слики ќе биде уште подобро. И ние може да прилагодено за повеќето автомобили,не може да ги листа сите во сајт. Можете да се распрашува со нашата онлајн услуга.Ви благодариме

Боја Име:
Црна, црна, црвена, црна, беж, Црвена, Кафеава, кафе, Беж, црна, сина
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Објектот Ширина:
68
125i-Година:
2013,2010,2012,2009
Објектот Висина:
38
Материјал Тип:
вештачка кожа
Објектот Тежина:
3.68kgs
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Специјални Функции:
автомобил патосници за bmw
Објектот Должина:
138
За Возило Брендови/Модел:
BMW
BMW Модел:
125i
Патосници Тип:
Мат Кожа
Име На Модел:
21311
Површината Материјал:
Polycarbamate / spandex /СТП
Составот на содржина:
61% (содржи) -70% (содржи)
Комбинациски Форма:
Пет седишта

Им се допаѓа и на купувачите..