• Продажбата
  • Ново
2017 Нови usb полнење блескав патики Деца Трчаат предводена од ангел е крилја деца со осветлува прозрачна чевли девојчиња момчиња чевли
zoom_in

2017 Нови usb полнење блескав патики Деца Трчаат предводена од ангел е крилја деца со осветлува прозрачна чевли девојчиња момчиња чевли

DEN 828.00 1656.96

Износ
check Во продавницата.

Пред да ги купите овие чевли, ве молиме обидете се да се измери вашето дете нога должина како што е подолу :
Совети :
1). Обично,големината треба=insole должина=нога должина(пета до пети)+(0.51)cm
2) ве Молиме одберете го точниот НАС# големина според вашиот insole должина
од Големината на Табелата како што е подолу
2) Ако вашето дете е нога е масти и широк,ве молиме изберете поголема големина.
4) Ако не знаете како да го одберете,дозволете ми да знам нога должина на детето.
Дете Чевли Големина На Табелата

Чевли Големина:
1, 1.5, 2.5, 3.5, 4, 4.5, 9, 9.5, 10.5, 11, 11.5, 12, 13
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Возраст Опсег:
6T,9T,14T,3T,4T,13T,12T,10T,>14T,8T,11T,7T,5T
Пол:
Унисекс
Функција:
Запалени
Сезоната:
Пролет Лето
Обвивка Материјал:
Синтетички
Горниот Материјал:
PU
Insole Материјал:
ЕВА
Outsole Материјал:
TPR
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Им се допаѓа и на купувачите..