• Продажбата
  • Ново
30g Заби Белење на Скалирање Прав Орална Хигиена Чистење Пакување Premium Вклучен Бамбус Јаглен во Прав Отстранување Дамки од Кафе
zoom_in

30g Заби Белење на Скалирање Прав Орална Хигиена Чистење Пакување Premium Вклучен Бамбус Јаглен во Прав Отстранување Дамки од Кафе

DEN 104.00 138.24

Износ
check Во продавницата.


2017 Заби Белење На Скалирање Прав Орална Хигиена Чистење Заби Плак Забен Камен Отстранување Дамки Од Кафе Заб Бел Прав
1pc само,
30g
7cm*4.3 cm
*Лесен за употреба, има способност да се дизајнира и да се биде креативен
Откако ќе цел, ние ќе го организира превозот во време, ве молиме да не't worry и ние сме искрени снабдувач!!
Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас на прво место.
Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса е точно пред да се направи нарачката, затоа што може да't промена на адреса по превозот на стоката надвор
100% Сосема Нов и висок квалитет на Употреба : се применува соодветна количина на чисти забите прав на четка натопена во вода, а потоа сакал да се четка забите за чистење на забите е во ред, потоа префрлете ги мијат исчистете со вода Користите функцијата : Отстранување жолта забен камен многу добро, и белење на заби Производ ефикасност : светла бела descaling да се спречи лош здив за да се спречи плакета за да се спречи парадонтална болест да се отстрани лош здив свеж здив За публиката : мажи, жени и деца може да се користи за Употреба : бамбус во прав за да се користи во врска со паста за заби, паста за заби ќе се гмечи со четка натопена во износ од паста, четка за заби неколку минути, А потоа исплакнете со вода, се препорачува дека секој ден со бамбус јаглен четка за заби два пати, забите светла бела ефект.
'

Тип На Објект:
Паста за заби
Бренд Име:
poseida
Возрасна Група:
Возрасни лица
Количина:
1pc
Број На Модел На:
паста за заби во прав
НЕТО-WT.:
Белење На Заби
Состојка:
Бамбус јаглен изми паста за заби во прав

Им се допаѓа и на купувачите..