• Продажбата
  • Ново
Свадба Еластични Девојки Сатен Долги Ракавици Дете Децата Фенси Облека Лак Бисер Ракавици Костим COS принцеза Mitten 3Y-8Y партија подарок
zoom_in

Свадба Еластични Девојки Сатен Долги Ракавици Дете Децата Фенси Облека Лак Бисер Ракавици Костим COS принцеза Mitten 3Y-8Y партија подарок

DEN 4788.00 5040.00

Износ
check Во продавницата.

Опис Тема : Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет, Големина : 29cm должина ,вклопува 3 Y-8y деца Домот,Моден Дизајн Може да се направи ќе стане повеќе елегантен и убав , како што свадба студио, перформанси, активност, церемонијата, забава, итн.Подарок,

Повод:
Материјал:
Платно
Бренд Име:
chinrusticyw
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
GT2
Шема:
Пеперутка,Солидна Боја
Број на Компјутери:
N

Им се допаѓа и на купувачите..