• Продажбата
  • Ново
Ноќта На Вештерките Цртан Филм Леопард Главата Латекс Маска Секси Жени Реални Животни Гумени Маски Се Маскира Партија Костим Реквизити Возрасни Големина
zoom_in

Ноќта На Вештерките Цртан Филм Леопард Главата Латекс Маска Секси Жени Реални Животни Гумени Маски Се Маскира Партија Костим Реквизити Возрасни Големина

DEN 345.00 383.52

Износ
check Во продавницата.


Ноќта На Вештерките Цртан Филм Леопард Главата Латекс Маска Секси Жени Реални Животни Гумени Маски Се Маскира Партија Костим Реквизити Возрасни Големина
Опис :
Име : Цртан филм Леопард Главата Латекс Маска Боја : како на сликите покажуваат материјал : еко-пријателски латекс Големина : Одговара на повеќето возрасни грла Совршен за Маскарада Странките, Подароци, Костимот Партии, Карневал, Божиќ, Велигден, новогодишната ноќ Партија, ноќта на Вештерките, итн. Алергија предупредување 1.Ако сте алергични на латекс, не носат ова. 2.Овој производ е нормално да имаат мирис на латекс , може да се стави тоа на Вентилација место за еден ден . Пакет се Вклучени : 1x Леопард Главата латекс Маска Испорака : Кога ќе го поставите цел,ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски, такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки Гаранција & Одржување : Ние нудиме 15 дена слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 7 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.

Тип:
Партија Маски,Животински
Покрива Област:
Полно Лице
Повод:
Ноќта на вештерките
Возрасна Група:
Возрасни лица
Бренд Име:
Blackburro
Број На Модел На:
50903
Маска Материјал:
Латекс

Им се допаѓа и на купувачите..