• Продажбата
  • Ново
БОЖИЌ Полистирен Styrofoam Пена Прстен DIY Додаток рачно изработени Партија Украси Различни Големини да се Избере
zoom_in

БОЖИЌ Полистирен Styrofoam Пена Прстен DIY Додаток рачно изработени Партија Украси Различни Големини да се Избере

DEN 129.00 129.12

Износ
check Во продавницата.


Опис :
Вие треба да изберете на "Износот" и цената автоматски ќе се промени.
2 Форми и 23 Големини на располагање - ве Молиме изберете од паѓачкото мени.
*Нашите производи имаат различни големини за да изберете од, секоја големина на бројот на производи што се продаваат не се исти.
*Ве молиме обрнете внимание на избор на број, ако не го разбираат, ве молиме, контактирајте ја нашата служба за корисници
Можете да изберете што големината на производот, ќе се добијат следниве број на производи :
*Прстен Големина На :
Дијаметар(mm) x Висина(mm)
50x15mm : 5 P 75x15mm : 5 P 90x23mm : 2 P
100x17mm : 2 P 110x20mm : 2 P 120x21mm : 2 P
150x25mm : 2 P 170x33 mm : 1 P 200x25mm : 1 P
220x45 mm : 1 P 250x40mm : 1 P 300x45mm : 1 P
330x70mm : 1 P
*Половина Прстен Димензии : Дијаметар(mm)
120mm : 2 P 150mm : 2 P 170mm : 1 P
200mm : 1 P 220mm : 1 P 250mm : 1 P
300мм : 1 P 330mm : 1 P 350mm : 1 P
400mm : 2 P
Опис На Производот :
Состојба : 100% Сосема Нов.
Материјал : Полистирен
*Прстен Големина На :
Дијаметар(mm) x Висина(mm)
50x15mm
75x15mm
90x23mm
100x17mm
110x20mm
120x21mm
150x25mm
170x33mm
200x25mm
220x45mm
250x40mm
300x45mm
330x70mm
*Половина Прстен Димензии : Дијаметар(mm)
120mm, 150mm, 170mm, 200mm, 220mm, 250mm, 300мм, 330mm, 350mm, 400mm
Големина како слика. Прирачник за мерење, не е грешка за 2-10мм.
Како материјал е пена, лесно да се вовлекување, по декорација не влијае на изгледот и употреба.
Совет :
1.Се користи за молекуларна модел правење и разни занаетчиски активности
2.Дизајн нив било каков начин сакате да
3.Направете свој украси или колекции дизајн
4.Апсолутно одлично за млади или училиште групни проекти,семејството партија.

боја:
Број На Модел На:
F0492
Материјал:
полистирен
боја:
Бела
Тип:
Настан & Партија Материјали
Настан & Партија Ставка Type:
Партија Декорации
Име:
божиќ топки

Им се допаѓа и на купувачите..