• Ново
Бесплатен Превозот LED осветлување маска Херој Лице Guard DJ Маска за Партијата ноќта на Вештерките Роденден LED Шарени Маски за show фаза партија
zoom_in

Бесплатен Превозот LED осветлување маска Херој Лице Guard DJ Маска за Партијата ноќта на Вештерките Роденден LED Шарени Маски за show фаза партија

DEN 2352.00

Износ
check Во продавницата.


Бесплатен Превозот LED осветлување маска
4 бои : Бела, Црвена,Зелена,Сина
со rechargable battery
време на полнење : за 20minutes
користење време : околу минути
Ракавици Големина : Слободен големина. Унисекс

боја:
Црвена, Бела, Сина, Зелена
Повод:
Ноќта На Вештерките,Роденден,Забава,Големиот Настан,Куќа Се Движи,Кинеската Нова Година,Венчавка,Денот На Планетата Земја,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Велигден,Божиќ,Денот На Благодарноста
Број На Модел На:
LM01
is_customized:
Yes

Им се допаѓа и на купувачите..