• Продажбата
  • Ново
(80pcs/многу) 30мм рачно изработени Дрвени Банер Празно Недовршени Селски Овална Дрво Ознаки Ласерски Сече 1.2-CT1445
zoom_in

(80pcs/многу) 30мм рачно изработени Дрвени Банер Празно Недовршени Селски Овална Дрво Ознаки Ласерски Сече 1.2-CT1445

DEN 403.00 480.00

Износ
check Во продавницата.


· Matetial : Висок квалитет basswood иверица ;
· Пакет се вклучени : 80pcs
· Големина на :
Прибл. : 1.2 инчи Ширина x 0.3 инчи Висина x 1/8 инчи, дебелина;
Прибл. : 30 mm Ширина x 8 mm Висина x 3 mm дебелина;
· Боја : Природна боја;
· Состојба : 100% Сосема нов.
· Ве МОЛИМЕ ЗАБЕЛЕШКА : Оваа кругови може да се разликува малку во бои и форми, како резултат на природни материјали.
· Свадба Ознаки / Совети Картички / Сакаат Дрво Ознаки / Придружба Картички / Корист Ознаки / Копче За Среќен Брак Висат Ознаки / Место Картички / Гроздобер. Тие може да се користи како Подарок Ознаки, Висат Ознаки, Придружба Картички, Свадба Корист Ознаки, Етикети, или Совети Картички.

Шема:
Никој
Повод:
Свадба & Ангажирање,Роденден,Децата Ден,Партија,Божиќ,денот на Благодарноста,Свадба,ноќта на Вештерките,Нова Година,Велигден
Материјал:
Дрво;Дрвени
Бренд Име:
HJYEXD

Им се допаѓа и на купувачите..