• Продажбата
  • Ново
Промоција 2 Ролни/10Rolls 0.5 mm Хром Нерѓосувачки Челик Жица За Завеса/Светилка Декорација Diy Додатоци Метална Жица
zoom_in

Промоција 2 Ролни/10Rolls 0.5 mm Хром Нерѓосувачки Челик Жица За Завеса/Светилка Декорација Diy Додатоци Метална Жица

DEN 327.00 414.24

Износ
check Во продавницата.


[Добредојдовте на нашата продавница,се Надевам дека ќе имате добро време]
Промоција 2 Ролни/10 Rolls 0.5 mm Хром Нерѓосувачки Челик Жица За Завеса/Светилка Декорација Diy Додатоци Метална Жица
Производ Декорација
Име : Метал Фитинг Завршува за Монистра
Боја : како што е прикажано на сликата
Големина : 0.5 mm
Материјал : Метал
Пакет : 2 Ролни/10rolls
Употреба : Лустерот Светилка Конектори , Curtan Прстени , Дома Декорација Осветлување Виси Куки, Свадба Декорација , Новогодишни Елки Виси
Answer : ___________________________ Note : даноци, ДДВ и други увозни давачки/трошоци НЕ се вклучени во Бесплатен превозот цена која купувачот плаќа со цел за нас .
Имаме Доволно Акции,Ако Ви Треба Повеќе Димензии И Бои,Ве Молиме Контактирајте Со Нас,Ние Ќе Ви Даде Повеќе Попуст!
Повеќе Производи :
Фото Шоу
за било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас.ви благодариме
1) Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние recommond можете да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Moneybookers,Виза,Мастеркард,Western union итн.
2) Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
3) Испорака откако ќе стигнат до пари
1) Чекори : Proforma фактура>T/T & L/C > Производство >превозот>услуга по продажбата
2) e-mail : ни порака за да се добие нашата е-мејл адреса, Моб : +86 1366 5859649
1) препорачуваме стандардниот превозот метод наведени на страницата Но, исто така, можете да изберете побрзо превозот метод,и превозот цена ќе се додаде. ние им даде на најниската цена на CPAM(Кина Пост Воздух Mail),EMS,DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ итн.

боја:
2 парчиња, 10pcs
Шема:
Никој
Број На Модел На:
0.5 mm
Големина:
S
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Повод:
Свадба & Ангажман
боја:
како што е прикажано на сликата
Големина:
0.5mm
Материјал:
Метал
метал стил:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Clasps & Куките
Функција:
Метални Делови Конектор
is_customized:
Yes
Пакет:
2Rolls/10Rolls
Примена:
лустерот светилка конектори , curtan прстени , дома декорација и така натаму

Им се допаѓа и на купувачите..