• Ново
Бесплатен превозот 3m*3м*2.5 m Гумени фото кабина/ Гумени Фото Студио
zoom_in

Бесплатен превозот 3m*3м*2.5 m Гумени фото кабина/ Гумени Фото Студио

DEN 28560.00

Износ
check Во продавницата.


1.Слики на овој гумени фото кабина
2.Додатоци на&бои на овој гумени фото кабина
3.Параметри Точка Име : гумени фото кабина Материјал : 300 D водоотпорен оксфорд крпа Големина : 3m*3м*2.5 m
Додатоци :
еден воздушен компресор,120w една боја-промена на led светло,10w еден далечински управувач една торба за пакување
4.Плаќање &Испорака време
5. Идентификација&контрола на Квалитет
Зошто нас?
а.Ние имаме искуство во оваа индустрија од 2004 година. Високи професионални истражување на персоналот и напредна технологија опрема, и тоа е она што ние може да обезбеди производи се со добар квалитет и поволна Цена
б.Ние сме способни за производство на гумени цртан филм објекти со сопствени дизајни, и ќе бидете задоволни со нашата работа.
в.Клиенти од САД , велика БРИТАНИЈА, Австралија, Виетнам,Јапонија,итн. ние веќе имаме воспоставено согласна и заемна корист деловни односи со нас и високо ценети од нашите професионална услуга.
г.Како гумени компанија, ние се обиделе многу уникатни идеи од анимации. Како и, на нашите клиенти, исто така, би сакал да се обиде својата сопствена креација.
Што друго имаме?
Гумени LED одликувања;балони;ѕвезди;flowers&растенија;шатори;сводови;рекламирање inflatables и така натаму.
Ако ви се интересни во оваа гумени фото кабина,ве Молиме да не се чувствуваат не двоумете се да се стави ред и да ни кажете на вашите барања,ние ќе брод за вас наскоро!

Големина:
M
Број На Модел На:
NB2-BL01
Шема:
Никој
Повод:
Големиот Настан,Свадба & Ангажман
is_customized:
Yes
Материјал:
водоотпорен оксфорд ткаенина

Им се допаѓа и на купувачите..