• Ново
Бесплатен превозот 2.6 m 2017 Топла продажба led гумени медуза, бојата се менува медуза светлина за настан декорација
zoom_in

Бесплатен превозот 2.6 m 2017 Топла продажба led гумени медуза, бојата се менува медуза светлина за настан декорација

DEN 36480.00

Износ
check Во продавницата.


1.Слики на овој декорација led гумени медуза
2.Додатоци на&бои на овој декорација led гумени медуза
3.Параметри Точка Име : декорација led гумени медуза Материјал : 210 D водоотпорен оксфорд крпа Големина : 2.6 m
Додатоци :
Додатоци : еден воздушен компресор,35w;еден метален синџир;една боја-промена на led светло,10w;еден packign торба
4.Плаќање &Испорака време
5. Идентификација&контрола на Квалитет
Зошто нас?
а.Ние имаме искуство во оваа индустрија од 2004 година. Високи професионални истражување на персоналот и напредна технологија опрема, и тоа е она што ние може да обезбеди производи се со добар квалитет и поволна Цена
б.Ние сме способни за производство на гумени цртан филм објекти со сопствени дизајни, и ќе бидете задоволни со нашата работа.
в.Клиенти од САД , велика БРИТАНИЈА, Австралија, Виетнам,Јапонија,итн. ние веќе имаме воспоставено согласна и заемна корист деловни односи со нас и високо ценети од нашите професионална услуга.
г.Како гумени компанија, ние се обиделе многу уникатни идеи од анимации. Како и, на нашите клиенти, исто така, би сакал да се обиде својата сопствена креација.
Што друго имаме?
Гумени LED одликувања;балони;ѕвезди;flowers&растенија;шатори;сводови;рекламирање inflatables и така натаму.
Ако ви се интересни во оваа декорација led гумени медуза,ве Молиме да не се чувствуваат не двоумете се да се стави ред и да ни кажете на вашите барања,ние ќе брод за вас наскоро!

Големина:
M
Број На Модел На:
NB2-BL01
Шема:
Никој
Повод:
Големиот Настан,Свадба & Ангажман
is_customized:
Yes
Материјал:
водоотпорен оксфорд ткаенина

Им се допаѓа и на купувачите..