• Продажбата
  • Ново
Вистински соба избега игра реквизити објект Човечки допир уреди со покажувач на дигитални цевка екранот cipher и го отклучите
zoom_in

Вистински соба избега игра реквизити објект Човечки допир уреди со покажувач на дигитални цевка екранот cipher и го отклучите

DEN 1678.00 1766.40

Износ
check Во продавницата.


Производ појавување : 12 V адаптер 1 Слики (еден поен, два опционални, поддршка custom) 1 Интелигентна контролорот 1 Лозинка екранот (опционално) На тип на производ што: еден допир го отклучите: еден допир точка отклучување еден допир на екранот: еден допир точка прикажува лозинка еден допир 3: еден допир точка прикажува лозинка и отклучување две допрете го отклучите : две допир точка отклучување две touch дисплеј : две допир точка прикажува лозинка две допир 3: две допир точка прикажува лозинка и го отклучите
Првиот се игра Опис :
mural инсталиран во соодветната висина од околу 1,5 метри, скриена моќ линија. Следната, играчот гледа mural, ако комората е звук и светлината е прилагодена и, mural ќе има страшно чувство. Според тема поставите загатка, водич на играчот да се допре дланки на крв боја на mural, задржете надолу за 1 секунди, и лозинка е прикажан на mural заби. Доколку имате потреба да го менувате лозинката од себе, можете да притиснете на копчето за враќање назад. Реквизитите се погодни за многу теми и лесно се вградени во субјектот. Ако предметот е да ги надгради или замени, агенцијата може да бидат избрани. (на mural модели се нарачана)
Топло совет : не електромагнетни заклучување е содржано во овој сет, ве молиме да кликнете ако ви треба:

боја:
еден допир го отклучите, еден допир на екранот, еден допир 3, две го отклучите екранот на допир, два touch дисплеј, две допир 3
Бренд Име:
techvunsan
Број На Модел На:
tv88880035
Повод:
Велигден,Ноќта На Вештерките
Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes
Шема:
Лице
Повод:
бегство соба партија

Им се допаѓа и на купувачите..