• Ново
Кориснички Гумени Шатор со Логото на Радио Станици во САД
zoom_in

Кориснички Гумени Шатор со Логото на Радио Станици во САД

DEN 35040.00

Износ
check Во продавницата.


Брз Преглед
• да се обезбеди прилагодите тоновите,можете да изберете големина,боја,стилови,итн.ми даде свој идеја,ние ќе ги споделите тоа да се реализира.
Објектот спецификација
Производ Вклучува
Гумени шатор со 2 вратата, доаѓаат во комплет со воздушен компресор,складирање торба,led светла систем, далечински controler,без врата завеса,итн;
Примена
Одлично за роденден,свадба, на отворено настани, страни, саеми, реклами, спорт игри, паради, прослави, итн.
Производи Функција
Лесен за инсталација за складирање, чување и транспорт,обновливи
Изработка
3 D проектирање со Носорог на компјутер, се сече со плотер;шиење и бод;
Контрола На Квалитет
1.Три крои во текот на единица со тројно крои.
2.Четворни крои во клучните области, во основата на единица;
3.Extral оксфорд слој на сите стрес поени и внатрешни панели;
4.Предмети тест 3 пати или пред да брод од фабрика!
Боја На Несовпаѓање
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, позадина,Материјали,итн. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Фабрика Адреса
Yudu,Ganzhou,Jiangxi,Кина
Испорака Детали
1 во Светот испораката од страна на комерцијални express, од страна на авиокомпанијата, од страна на морето,итн;
2.Наредбите обработени навремено плаќање по верификација.
3.Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Повод:
Број На Модел На:
3А-TS16/14
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Аце Воздух Уметност
Материјал:
210D оксфорд ткаенина со СТП обложени
Материјал:
210D оксфорд ткаенина со СТП обложени
Certifaction:
CE/UL Сертифицирани
Примена:
настанот партија,свадба
додаток:
Електрични Компресор,јажиња,песок торба,складирање торба
боја:
исто како слика
Големина:
6m diameter*3m H or custom
Продажбата на моделот:
фабриката директно
Дува Режим:
постојано дува
Напон:
110v-120v/220-240v
Функција:
Повторна употреба и Безбедно,Преносни и Големата,Лесно поставување

Им се допаѓа и на купувачите..