• Продажбата
  • Ново
Кожа Случај Екран на Допир за Мали Рамо Crossbody Торбичка Паричникот Торба за iPhone5 6 7 галакси S8 Плус Note5 Телефони wristlet спојки
zoom_in

Кожа Случај Екран на Допир за Мали Рамо Crossbody Торбичка Паричникот Торба за iPhone5 6 7 галакси S8 Плус Note5 Телефони wristlet спојки

DEN 237.00 263.52

Износ
check Во продавницата.


Добредојдовте на нашата продавница ,да Се забавуваш тука !
Повеќе подобро предмети во
Кожа Случај Екран на Допир за Мали Рамо Crossbody Торбичка Паричникот Торба за i Phone5 6 7 галакси S8 Плус Note5 Телефони wristlet спојки
> Боја : Како на сликата Шоу.
> Пакување : Само со OPP вреќа.
> Материјал : СТП Кожа .
> Својот дизајн нуди сите круг заштита за вашиот телефон од вибрации, гребнатини, прашина и отпечатоци од прсти.
> прецизни намалувања обезбеди пристап до џек за слушалки, далечински порта, држете го прекинувачот, dock конектор и екран.
6.3 -инчен СТП кожа , отворено појас торба торбичка . 5 боја за да изберете : Црна , Црвена,бела,Кафена ,сина Мода торбичка е погодна за жени употреба , мода и погодност. Големина : 20*11.5 CM екран на Допир : 8.3*16.8 CM Tthe должина на рамо, рака : 133 см Рака за рака : 18cm тежина : 100g функција : СТП кожа е применливо модели : Samsung S8 S8plus,S7,S7edge, Iphone7 7 плус, 6 S Плус/6 G Плус/samsung A8/N5/N4 /N3/S6 edge/S6 работ+/huawei honer 6 ПЛУС /P7/P8 сите големина помала од 6.3 инчи .
Сликата ја покажува :

Материјал:
PU
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6s,iPhone 6 Плус,iPhone 7,iPhone 5s,iPhone 6s плус,iPhone 5,iPhone 6,iPhone 7 Плус
Функција:
Со Картичката Џеб,Нечистотија-отпорни,Потпирач
Тип:
Паричникот Случај
дизајн:
Едноставен,Спортски,Симпатична
Мало Пакет:
No
Бренд Име:
G. J. FACASE
Големина:
6.3inch bag case
Карактеристики:
Паричникот Случај
Компатибилен Бренд:
Apple iphone

Им се допаѓа и на купувачите..