• Продажбата
  • Ново
Новото Издание Во 2017 Мажите СТП кожен Паричник Патент Краток Чанта Затворање Пари Торба За Бизнис Господин
zoom_in

Новото Издание Во 2017 Мажите СТП кожен Паричник Патент Краток Чанта Затворање Пари Торба За Бизнис Господин

DEN 345.00 907.20

Износ
check Во продавницата.


Тип На Објект:
Паричникот
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Фото Носител На Картичката Во Држачот,Имајте На Ум Оддел
Број На Модел На:
DK359
Стил:
Моден
Објектот Висина:
12cm
Паричникот Должина:
Краток
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Мажи
Објектот Тежина:
70g
Бренд Име:
caacoo
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Должина:
9.5cm
Материјал Состав:
Полиестер
Објектот Ширина:
2cm
Паричници:
Стандард Паричници
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Затворање Тип:
Патент & Hasp

Им се допаѓа и на купувачите..