• Ново
0-4 Години Пролет, Есен Детска Облека Памук Мачка Панталони Бебе Панталони Момчиња Девојчиња Harem Панталони
zoom_in

0-4 Години Пролет, Есен Детска Облека Памук Мачка Панталони Бебе Панталони Момчиња Девојчиња Harem Панталони

DEN 330.72

Износ
check Во продавницата.


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Дете НИ Големина:
12M, 24M, 3T, 4T
Бренд Име:
caratala
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Одговара Тип:
Лабава
Половината Тип:
Средината
Шаблон Тип:
Цртан филм
Панталона Стил:
Harem Панталони
Тип На Објект:
Целосна Должина
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
Б-76
Материјал:
Памук
Одделот За Името:
Деца

Им се допаѓа и на купувачите..