• Продажбата
  • Ново
Бебе Момчиња Облека 2017 Новороденче Почетокот на младата Унисекс Капчиња Поврзана Костим Шарени Бебе Момчиња Девојчиња Памучна Облека Младата Панталони
zoom_in

Бебе Момчиња Облека 2017 Новороденче Почетокот на младата Унисекс Капчиња Поврзана Костим Шарени Бебе Момчиња Девојчиња Памучна Облека Младата Панталони

DEN 230.00 247.20

Износ
check Во продавницата.


Симпатична Новороденче Девојки И Момчиња Капчиња Поврзана Костим Фото Фотографија Проп Облека
Состојба : Нова
Материјал : Акрилик
Симпатична и живописни малку животни капчиња поврзана дизајн, многу впечатливи и уникатни.
Добар материјал и најдобар дизајн им даде на вашиот прекрасна бебе слободни и неповрзан чувство.
Најдобар избор за роденден, забава и фотографија!
Најдобрите ноќта на Вештерките Подарок за вашето бебе!
Големина на :
Предлагам за 0-3months бебе(момчиња&девојки)
Пакетот Вклучува?
1 Set Бебе Девојки и Момчиња Капчиња Поврзана Костим
Објектот ќе биде испратена до купувачот Ebay превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса на Ebay пред се плати преку paypal.
Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време,
ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
Испорака Метод :
Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост , Тоа ќе потрае 15-25 работни дена од пратката датум.
Предметите ќе бидат испратени од страна на USPS во САД, Апсолутно Безбедно! Тоа ќе трае 7-12 работни дена од пратката датум.
Ние исто така снабдување со DHL, UPS-от, EMS изразат испорака, но треба платат повеќе пари за да го изразат испорака. Ако ви треба изразат превозот услуга, ве молиме контактирајте со нас пред цел(Телефон мора да се for international express превозот, Ако треба изразат превозот услуга, ве Молиме имајте во вашиот Телефон кога на вашата исплата.)
Shiping Време :
Сите предмети ќе бидат испратени до вас во рок од 3 работен ден (во работни денови - понеделник до петок) исплата е расчисти на продавачот страна
Проценето време на испорака
Меѓународниот пакет трае околу 15-20 дена да брод на дестинација; Од поштата минатото превозот статистички извештај, тука подолу е доаѓањето олово време перформанси табела за некои земји, што е за купувачот референца само.

Бебе Возраст:
0-3 месеци
Бренд Име:
pudcoco
Број На Модел На:
Бебе Момчиња Облека 2017
Материјал:
Акрилик
Пол:
Унисекс
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Worsted
Одговара Тип:
Лабава
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал Состав:
памучни панталони
Затворање Тип:
Копчето Летаат
Половината Тип:
Средината
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Целосна Должина

Им се допаѓа и на купувачите..