• Продажбата
  • Ново
Женска Одговара Палто со Панталони Формално Панталона Одговара за Свадби Жените Вечер Партија Костуми 2 Парче Сет Жените Женски Канцеларија Униформа
zoom_in

Женска Одговара Палто со Панталони Формално Панталона Одговара за Свадби Жените Вечер Партија Костуми 2 Парче Сет Жените Женски Канцеларија Униформа

DEN 4464.00 4799.52

Износ
check Во продавницата.

Добредојдовте во мојата продавница Ние го поздравуваме секоја искрена клиентите, дали enquiring или купување! Имаме сопствена фабрика во Кина. Нашата продавница политика е квалитетот на прво место. Исто така, службата е uppermost. Па ве молиме не двоумете се да се купи од нас. Ако имате било какви прашања или се заинтересирани во нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние се обидуваме да се одговори на сите прашања во рок од 6 часа. Како искрена продавачот, ние многу задоволство обезбеди најдобар квалитет на производот и добра услуга на сите купувачи. Ако имате квалитетот прашање, ве молиме контактирајте со нас наскоро. Ние ќе се потрудиме да ги реши тоа. Ви благодариме!!!
Ова одговара вклучуваат : ( Јакна + Панталони )
Ве молиме да ми кажете на вашата големина и боја кога ќе го поставите цел
Големина На Табелата
Како да се измери вашиот големината на телото :
( ве молиме мерка сите големина со вашето тело се тесни. кога ќе се направи ќе додадете малку простор за да одговара на вашето тело. )
Одговара на Располагање Боја Шема : ( можете да ја промените одговара на бојата )
Вест и Вратоврска Достапни Боја Шема : ( можете да ја промените вест и вратоврска боја )
Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме comfirm вашата големина пред да купите. Објектот се Мери од страна на страна , тоа би можело да биде од 2-3cm различни,следниве информации за повикување само. Ве молиме контактирајте со нас за да добиете детални информации доколку имате некои сомнежи.

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Панталона Одговара
Материјал:
Бамбус Влакна,Полиестер,Памук
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Формално
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Број На Модел На:
5
Материјал Состав:
Памук мешавина
Затворање Тип:
Еден Гради
Јака:
Notched
is_customized:
Yes
Бренд Име:
auguswu
Облека Должина:
Редовни

Им се допаѓа и на купувачите..