• Ново
50 ml Плоштадот Пластични Парфем Празни Посочи шише трговија на Големо и Мало Originales refillable Козметички Вода Етерично Масло Контејнери
zoom_in

50 ml Плоштадот Пластични Парфем Празни Посочи шише трговија на Големо и Мало Originales refillable Козметички Вода Етерично Масло Контејнери

DEN 2285.76

Износ
check Во продавницата.


Опис На Производот :
50 ml Плоштадот Пластични Парфем Празни Посочи шише трговија на Големо и Мало Originales refillable Козметички Вода Етерично Масло Контејнери
Материјал : Пластични домашно МИЛЕНИЧЕ
капа Материјал : Пластични домашно МИЛЕНИЧЕ
Капацитет : 50мл
Големина : 50мл Дијаметар : 2.6 cm,Hight : 11.8 цм,Тежина : 15g
УПОТРЕБА : Да се Спакуваат Козметички Вода,Етерични масла и така натаму
Шишето е не-токсични,висок квалитет
Имаме многу други cometic шишиња,
Добредојдовте да ја разгледате нашата продавница
во однос на големината :
прирачник за мерење,контрола на грешка + - 2%,
Ако сакате да се купи големи количини,Не може да се одлучи,
тие може да биде мал износ на купување, како да се обиде,
Може да се избегнат спорови
Производ Слика :

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
50мл Црни Пластични Празни Посочи Квадратни шише
Бренд Име:
LXPACKING КО
Големина:
50ml
Материјал:
пластични
боја:
Браун lucency сина, бела
Големина:
50МЛ

Им се допаѓа и на купувачите..