• Продажбата
  • Ново
Професионални 30pcs/многу Жени Дами Девојки Силиконски Гел Чевли Insole Внесува Подлога Нога Нега Алатка Пета Костец Лагер
zoom_in

Професионални 30pcs/многу Жени Дами Девојки Силиконски Гел Чевли Insole Внесува Подлога Нога Нега Алатка Пета Костец Лагер

DEN 141.00 251.04

Износ
check Во продавницата.


13889
Професионални 30 PCs/многу Жени Дами Девојки Силиконски Гел Чевли Insole Внесува Подлога Нога Нега Алатка Пета Костец Лагер
Карактеристики :
100% Сосема Нов и висок квалитет.
Заштитете го вашиот пета од триење.
Корисно кога вашите чевли е премногу голема.
Важна тема вратете им помогне да остане на места.
Можете да се држиме нив било каде во чевлите, ако треба.
Спецификации :
Боја : Транспарентна
Количина : 30 Pcs
Материјал : Силикон
Секоја Големина : 3.2 cmx 2.4 cm/1.26 x0.94" ; H : 1.2 mm/ 0.05"
Нето Тежина : 12g
Пакетот вклучува :
30pcs * Гел пета костец

Број На Модел На:
Гел пета костец
Материјал:
Силикони
Големина:
30pcs
Бренд Име:
MSQ
Тип На Објект:
Нога Нега Алатка
Тип:
Гел пета костец
боја:
Транспарентна
секоја големина:
3.2 cmx 2.4 cm/1.26 x0.94 ; H

Им се допаѓа и на купувачите..