• Ново
Wholesale5pcs*Мулти-Боја Блок Зглоб Види со LED Ноќ Светло - Жолта
zoom_in

Wholesale5pcs*Мулти-Боја Блок Зглоб Види со LED Ноќ Светло - Жолта

DEN 1011.84

Износ
check Во продавницата.

мулти-боја види
лесно да се прилагоди за да одговара на повеќето луѓе
На рачен часовник е направен од гума
Кој стандард се види функции како што се времето, календар, аларм, светлина и стоперката
Детали На Фанки Блок Тула Стил Зглоб Види е голема потрага мулти-боја се види што е сигурно да се донесе насмевка на сите дека носи тоа.
Кој стандард се види функции како што се времето, календар, аларм, светлина и штоперица, ова фанки зглоб види е брилијантен вредност, кои ги комбинира стил и функционалност на прифатлива ниска цена.
На рачен часовник е направен од гума, е отпорен на вода и лесно може да се прилагоди за да одговара на повеќето луѓе.
Најдобро од сè, тоа е погоден за мажи, жени и деца.
Совршен подарок за секоја пригода!
Пол : Мажи, Жени Движење : LED Дисплеј : Дигитални Стил : Зглоб Види Тип : Случајни Часовници, Модни Карактеристики : Аларм, Хронограф, Отпорен на Вода Бенд Материјал : Гумени Бендот Боја : Multicolor Случај со Дијаметар од Прибл (cm) : 4.2 x 3.0 Случај Дебелина Приближно (cm) : 1.8 Бенд Должина на Совозачот (cm) : 25 Бенд Ширина на Совозачот (cm) : 3

Функција:
Светот време
Јазик:
Англиски
Тип:
На Рачниот Зглоб
систем:
Никој
ROM:
RAM меморија:
Задна камера:
Никој
Капацитетот На Батеријата:
Network Mode:
Никој
gps:
No
Повеќе Бира:
No
Механизам:
Yes
SIM Картичка Достапна:
No
водоотпорен одделение:
не е водоотпорен
бендот материјал :
Гума
Случај Материјал:
Челик
Екран Форма:
Круг
Бренд Име:
Fasdga
Компатибилност:
Други

Им се допаѓа и на купувачите..