• Продажбата
  • Ново
Вистински KW20 Bluetooth Smart Watch цел Екран Поддршка SIM ТФ-Картичка Smartwatch Телефон Heart Rate Монитор за IOS Andriod Телефони
zoom_in

Вистински KW20 Bluetooth Smart Watch цел Екран Поддршка SIM ТФ-Картичка Smartwatch Телефон Heart Rate Монитор за IOS Andriod Телефони

DEN 7075.00 7075.20

Износ
check Во продавницата.


[Вистински] KW20 Bluetooth Smart Watch цел Екран Поддршка SIM ТФ-Картичка
Smartwatch Телефон Heart Rate Монитор за IOS Andriod Телефони за Xiaomi PK Ми Band 2
Answer : ___________________________ Note :
1. Среброто се види претставува дека се види случај е сребрена и види рака е бела ;
2. Златото се види претставува дека се види случај е злато и види рака е кафеава , ќе pls проверите нашите вистински слики!!!
3. ТФ-Картичка : 4 GB ТФ-Картичка ( Опционално) .
Уред за поддршка :
Тоа Може да се Поврзе со и Одговара за IOS 7.0 и Погоре и Андроид 4.3 и Над Систем за Паметни Телефони преку Bluetooth 4.0 !!!
Компатибилен со овие модел паметни телефони :
(1) Одговара за Apple i Phone X / 8 / 8 Плус / 7 / 7 Плус / 6 S / 6 S Плус / 6 / 6 Плус / 5 S / 5В / 5 / 4 S / 4 / 3 G / 3 GS;
(2) Одговара за Samsung Галакси S8 / S8 Плус / S7 / S7 edge / S6 работ Плус / S6 / S6 Edge / S5 / S4 / S3 / S2 / Note 8 / Забелешка 5 / Забелешка 4 / Забелешка 3 / Забелешка 2 / A9 / A8 / О7 / А5 A3 и така натаму Samsung паметни телефони;
(3) Одговара за Samsung Галакси J1 / J3 / J5 / J7 / J700 F / J7008 / Гранд 2 / G7106 / Гранд Премиер G530 / G0 Премиер G530 A / core премиер G360 / On5 / On7 и така натаму Samsung паметни телефони;
(4) Одговара за Hua Wei нова 2 / нова 2 Плус / Искачи P10 / P10 Плус / P9 / P9 Плус / P8 / P8 Лајт / Mate 9 / Mate 8 / Пријатели / Mate 7 / P8 Max / Г-7 / Г-7 Плус / P7 / P6;
(5) Одговара за LG G4 G5 SE V10 G4 G5 мини Stylo 2 /LS775 G Stylo LS770 / G4 Перо;
(6) Одговара за HTC One M10 М9 М8 М9+ E9 E9+ M8s A9 X9 10 / 10 ево / 10 Про;
(7) Одговара за Sony Xperia XZ Z5 Z3+ Z3 Z2 Z1 C3 C4 C5 Xperia Z5 / Z5 Preminum Xperia XZ / XZ Preminum;
(8) Одговара за полнење за Motorola Мото Х Игра XT1561 Мото X / G Мото MAXX;
(9) Одговара за Една Плус една+ 1 2 Х 3 / 3 T;
(10) Одговара за Nokia Lumia 920 930 925 1020 година;
(11) Одговара за Google Nexus G5 E980 D820 6 P 6 5 4 Google Пиксели / Пиксели XL;
(12) Одговара за Cubot X15 X12 X17 X9 X6;
(13) Одговара за OPPO R11 / R11 Плус / R9s / R9s Плус / R9 / R9 Плус / R7s / R7 / R7 Плус / A57 / A77 / A59s / A37;
(14) Одговара за VIVO X20 / X20 Plus / X9s / X9s Плус / X9 / X9 Plus / X7 / X7 Plus / Xplay6 / Xplay5;
(15) Одговара за Xiao Mi Забелешка 3 / Забелешка 2 / M4 M5 М2 М3 Xiao Mi M2s 1 1 S 2 2А 2 S 3 4;
(16) Одговара за Xiao Mi Redmi 2 2А Забелешка Забелешка 2 3 4 .

Компатибилност:
Сите Компатибилен
Јазик:
Француски,Германски,Полски,Руски,Италијански,Шпански,Англиски,Португалски
Екран Форма:
Круг
SIM Картичка Достапна:
Yes
Апликацијата Возрасна Група:
Возрасни
Големина На Екранот:
1.3 инчен
Функција:
Порака За Потсетување,Passometer,Аларм,Фитнес Тракер,Повик За Потсетување,Далечински Управувач,Спиење Tracker,Отчукувањата На Срцето Tracker
gps:
No
ROM:
128 mb
RAM меморија:
Механизам:
Yes
ПРОЦЕСОРОТ Модел:
MTK2502
Network Mode:
2G
Капацитетот На Батеријата:
300-450mAh
Движење тип:
Електронски
Случај Материјал:
Легура
Повеќе Бира:
Yes
бендот материјал :
Силика Гел
ПРОЦЕСОРОТ Производителот:
Mediatek
СТАН Симнување на Располагање:
No
Резолуција:
240 x 240
водоотпорен одделение:
животот водоотпорен
Стил:
Моден
Батеријата Монтажни:
No
систем:
андроид носат
Бендот Кој Се Одвојува:
Yes
Тип:
На Рачниот Зглоб
Бренд Име:
SunKinFon
Задна камера:
Никој

Им се допаѓа и на купувачите..