• Продажбата
  • Ново
Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11CT&14CT&16CT&18CT,Индискиот девојка
zoom_in

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11CT&14CT&16CT&18CT,Индискиот девојка

DEN 706.00 1196.16

Износ
check Во продавницата.


Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11 CT&14 CT &16 CT &18 CT
, Индискиот девојка
БЕСПЛАТЕН превозот
Бод грофот : 168 X218 бода
Бои : 25 бои
Производот број : cs086
Големина на слика : 38 X49 CM, 11 CT
30 X39 CM, 14 CT
27 X24 CM, 16 CT
23 X30 CM, 18 CT
Платно големина : 48 X59 CM, 11 CT
40 X49 CM, 14 CT
37 X34 CM, 16 CT
33 X40 CM, 18 CT
Насоки : 1 конец = 6 насоки
Пакет содржи : 1、100% памук теми
2、Везени платно
3、игли
4、HD Шарени График
5 、 Крстот Бод Хартија Шема / шема (боја printinng, на англиски јазик, А4 големина/page)


Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT unprinted, 14CT unprinted, 16CT unprinted, 18CT unprinted
Шаблон Тип:
Портрет
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината

Им се допаѓа и на купувачите..