• Продажбата
  • Ново
Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11CT&14CT,Убава улица
zoom_in

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11CT&14CT,Убава улица

DEN 563.00 954.24

Износ
check Во продавницата.


Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11 CT&14 CT, Убава улица
БЕСПЛАТЕН превозот
Бод грофот : 136 X100 бода
Бои : 30 бои
Производот број : cs035
Големина на слика : 31 X22 CM, 11 CT
24 X18 CM, 14 CT
Платно големина : 41 X32 CM, 11 CT
34 X28 CM, 14 CT
Насоки : 1 конец = 6 насоки
Пакет содржи : 1、100% памук теми
2、Везени платно
3、игли
4、HD Шарени График
5 、 Крстот Бод Хартија Шема / шема (боја printinng, на англиски јазик, А4 големина/page)

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT unprinted, 14CT unprinted
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината

Им се допаѓа и на купувачите..