• Продажбата
  • Ново
2TH 60-45 Убава Peony Цвеќиња Бод DIY 14CT слични DMC Крстот Бод,Сетови За Везови Колекции Смета Крст-Крои
zoom_in

2TH 60-45 Убава Peony Цвеќиња Бод DIY 14CT слични DMC Крстот Бод,Сетови За Везови Колекции Смета Крст-Крои

DEN 905.00 1775.52

Износ
check Во продавницата.


Материјал:
100% Полиестер
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Тип:
Пакет
Стил:
Европски и Американски Стил
Бренд Име:
oneroom
Шаблон Тип:
Портрет
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
Пластична Амбалажа
Надворешното Пакување:
PVC кеса
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT или 11CT
Ткаенина Тип:
Памук
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Тема:
Портрет

Им се допаѓа и на купувачите..