• Продажбата
  • Ново
Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11CT&14CT,Три масти девојки
zoom_in

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11CT&14CT,Три масти девојки

DEN 297.00 503.52

Износ
check Во продавницата.


Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11 CT&14 CT, Три масти девојки
БЕСПЛАТЕН превозот
Бод грофот : 142 X85 бода
Бои : 23 бои
Производот број : cs216
Големина на слика : 32 X19 CM, 11 CT
25 X15 CM, 14 CT
Платно големина : 42 X29 CM, 11 CT
35 X25 CM, 14 CT
Смета платно (unprinted платно), бела
Насоки : 1 конец = 6 насоки
Пакет содржи : 1、100% памук теми
2、Везени платно
3、игли
4、HD Шарени График

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT unprinted, 14CT unprinted
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината

Им се допаѓа и на купувачите..