• Продажбата
  • Ново
Златна panno,Везана,Везови,DIY Портрет Сликарство,Крстот бод,колекции,11ct син и мајка Крст-бод,Сетови За Везови
zoom_in

Златна panno,Везана,Везови,DIY Портрет Сликарство,Крстот бод,колекции,11ct син и мајка Крст-бод,Сетови За Везови

DEN 754.00 1370.88

Износ
check Во продавницата.


големина на крпа за 45x55 cm,ова е памук бод сет
податоци за повикување само точни податоци во согласност со производот што сте го добиле

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
големина на слика 40x50cm
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Европа
Бренд Име:
Златна Panno
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
opp
Ткаенина Тип:
Памук
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Тема:
Верски Серија

Им се допаѓа и на купувачите..