• Продажбата
  • Ново
Везана за везови DIY француски DMC Висок Квалитет - Смета Крстот Бод Колекции 14-каратно маслени - Christmas Carols
zoom_in

Везана за везови DIY француски DMC Висок Квалитет - Смета Крстот Бод Колекции 14-каратно маслени - Christmas Carols

DEN 2664.00 3329.76

Износ
check Во продавницата.


Ве молиме прочитајте ја целата страница внимателно пред да го купите! Бод : Смета Крстот Бод Наслов : Christmas Carols Од : М&W E-commerce, Inc . Бода : 300w x 230h Големина : 21" x 16" (54.4 x 41.7 cm) Бои : 88 (се искачила за DMC конец); користи цврсти конец бои, Сите конци се полни Бода. Без половина бода или назад крои. Ова е еден нов и неотворена заврши СМЕТА crossstitch комплет со наслов " Christmas Carols ." Вклучени во овој комплет се : белата боја на 14 смета Aida x-бод ткаенина, Црно-Бел PDF Шема на табелата со Симболи, колор-кодирани тема палета и конец сепаратор со presorted 6-насоки памук везови конец, игла и заврши и англиски инструкции ~ Сè што треба да се заврши овој Крст Бод проект!
Ова е крстот бод го заврши шоуто. Во нашата Taobao продавница има продадено во последниве години е еден илјади крстот бод за полнење, што некои клиенти се стави нивната заврши работи за нас преку Интернет, ова се само дел од неа.
1. Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
2. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
3. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз сте во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT
Шаблон Тип:
Портрет
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Стил:
Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Бренд Име:
Ankicoleman Дизајни
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
ПВЦ
Ткаенина Тип:
Памук
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација

Им се допаѓа и на купувачите..