• Продажбата
  • Ново
Црвено Жолта мотоцикл Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставува Големо DIY Крст-бод Колекции Везови Везана
zoom_in

Црвено Жолта мотоцикл Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставува Големо DIY Крст-бод Колекции Везови Везана

DEN 204.00 357.12

Износ
check Во продавницата.

Црвено Жолта мотоцикл Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставува Големо DIY Крст-бод Колекции Везови Везана
Предност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби. Сосема нов. Еколошки памук. Ние ќе обезбедат 30% повеќе на теми за секој проект. Добар сјај,не-бледнее,не е лесно да се пробие и pilling. Печатени ткаенини (11 CT ) и празно платно (14 CT) . Користете растворливи заштита на животната средина материјал. Ултра јасно професионални embroidering дијаграм. Тоа, исто така, може да биде прекрасен подарок за вашето семејство и пријателите.
Забелешка : Големината е прирачник за мерење , таму можеби за 1-3 см грешка ,тоа му припаѓа на нормални ситуација ,ако умот , pls не цел , ви благодариме за вашиот разбере . 14 CT тип ве молиме да го користите 2 насоки теми,1 насоки теми за назад бод. Тоа unprinted со бело платно, сите треба да се целосно emborider. 11 CT тип ве молиме да користите 3 насоки теми,2 насоки теми за назад бод. Моделот е отпечатена на платно ( 11 CT ), па пред завршувањето крои, на платно не може да го допре водата , инаку печатени дел ќе исчезне. По завршувањето на крои, да се стави на платно во вода за половина час, а потоа го направи тоа сува, а потоа ќе може да направи рамка за тоа.
Опис : Платно Големина : 30cm*18cm(14 CT) 38cm*22cm (11 CT) (не надвор рамка) Теми Боја Количина : 16
Опис : Платно Големина : 30cm*18cm(14 CT) 39cm*23cm (11 CT) (не надвор рамка) Теми Боја Количина : 15

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT слика печатени, 14CT празно платно, 14CT слика печатени
Стил:
Европа
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Бренд Име:
Радост Недела
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Уште живот
Надворешното Пакување:
ПП торба

Им се допаѓа и на купувачите..