• Продажбата
  • Ново
Бренд 208cm Природен Латекс се Повлече До Physio Отпор Бендови Фитнес CrossFit Јамка Bodybulding Јога Вежби Фитнес Опрема
zoom_in

Бренд 208cm Природен Латекс се Повлече До Physio Отпор Бендови Фитнес CrossFit Јамка Bodybulding Јога Вежби Фитнес Опрема

DEN 341.00 359.04

Износ
check Во продавницата.


Бренд 208cm Природен Латекс се Повлече До Physio Отпор Бендови Фитнес Cross Fit Јамка Bodybulding Јога Вежби Фитнес Опрема
Карактеристики
Изработени од 100% чист природен латекс која има висока еластичност, добра филм формирање карактеристики и е многу флексибилен.
Користење на напредни производствени процеси име Девет слој Лента Кастинг Метод.
Едноставна, брза и ефикасна тренингот.
Голем фитнес опрема за флексибилност и сила за обука, како што се Cross Fit, се Повлече и Прозорци, Моќност Лифтинг, се Протега и други вежби.
Тоа ќе ја зголеми повеќе лични задоволство во вашиот вежба сесии, во споредба со традиционалните фитнес начин.
Најдобар избор за спортисти, различни спортски фанови и повеќето тело градители на повеќето фитнес лост.
Спецификации
Тип На Производ : Looped Отпор Бенд
Материјал : Природен Латекс
Процесот Техника : Девет слој Лента Кастинг Метод
Соодветност : За спортисти, спортски фанови и повеќето тело градители.
Отпор на Ниво : Црна : 25-65 Lbs; Црвено : 15-35 Lbs (изборен)
Објектот Големина На :
Црни : 208 * 2.1 * 0.45 cm / 81.95 * 0.87 * 0.18 во (Обемот * Ширина * Дебелина)
Црвено : 208 * 1.3 * 0.45 cm / 81.95 * 0.51 * 0.18 во (Обемот * Ширина * Дебелина)
Објектот Тежина : 190g / 6.17 оз (црна), 102g / 3.60 оз (црвено)
Пакет Листа
1 * Looped Отпор Бенд
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме изберете вистинскиот за вас врз основа на интензитетот на вежбањето и носивоста.

Број На Модел На:
Отпор Бендови Фитнес CrossFit Јамка
Примена:
Се Повлече Јаже
Одделот За Името:
Унисекс
Бренд Име:
JUMPFIT
Функција:
Телото

Им се допаѓа и на купувачите..