• Продажбата
  • Ново
LED Бакарна жица Свеќа светлина string 2M Батеријата Напојува Топло бела Водоотпорен Затворен Празник Божиќ Оркестарот Самовила LED string светилка
zoom_in

LED Бакарна жица Свеќа светлина string 2M Батеријата Напојува Топло бела Водоотпорен Затворен Празник Божиќ Оркестарот Самовила LED string светилка

DEN 91.00 95.52

Износ
check Во продавницата.


LED Бакарна жица Свеќа светлина string 2 M Батеријата Напојува Топло бела Водоотпорен Затворен Празник Божиќ Оркестарот Самовила LED string светилка
Карактеристики : 1. Екстра Тенка Бакарна Жица флексибилен, лесен за здружени и обликувани како ви се допаѓа 2.Одликувајќи се со Ултра Светла микро Led диоди Здрав Жица кои се ниска топлина емисија и водоотпорен, стабилна управувана од страна на безбедноста напон економични и енергетски ефикасен. 3.Светлината ефект е мир е голема за да се создаде романтична атмосфера, идеја за било какви било декоративни проект. Опис : Оваа мини string светлина, направен со парична казна bendable бакарна жица која може да се придржува кон било која форма сакате, ќе додадете една убава декоративни акцент. Ѕвезденото LED светла е многу ниска топлина генерирање, покрај заштеда на светлината енергија; Енергија-заштеда на енергија и еколошки Овие светла се совршени за позиционирање на светлата за било декоративни или празник проект, Погоден за лица, квадрат, градина, внатрешна декорација, отворен декорација,итн. Конците се водоотпорен. Спецификација : 1. боја : топло бела 2.Материјал : Бакар низа и пластични string должина : 2 M 3.Вкупно LED светилки : /20 LED 4.Поддржано од : CR2032 батеријата *2 ПАРЧИЊА ( Не вклучуваат батерии ) 5.Направени од високо-квалитетен материјал флексибилен и лесен за чување, низа светлина има висока осветленост, ниско ниво на зрачење и нема загадување Пакет се вклучуваат : 1 X 2 M Мини String Осветлување Плаќање 1, Што се прифатени Зачувам плаќање.

Тип На Објект:
Монистра
Напон:
6V
Обликот:
Круг
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Бренд Име:
WOXOYOZO
Број На Модел На:
LED0096
Приклучок Тип:
Никој
Водоотпорен:
Водоотпорен
боја:
топло бела

Им се допаѓа и на купувачите..