• Продажбата
  • Ново
Зголеми Цвет Фестивалот Фенер 1.6/3м, Предводена Батеријата Кутија Светлина String Свадба на Божиќ Роденден Соба Декорација Светилка 1317
zoom_in

Зголеми Цвет Фестивалот Фенер 1.6/3м, Предводена Батеријата Кутија Светлина String Свадба на Божиќ Роденден Соба Декорација Светилка 1317

DEN 1243.00 1243.20

Износ
check Во продавницата.


[xlmodel]-[custom]-[40472]
Добредојдовте во мојата продавница!
1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето целосно име и презиме, така што можете да примате
вашиот парцела успешно.
2.Ние сме фабрика директна продажба,ние ќе ви даде најдобар квалитет на Производи,брза испорака брзина,
најниската цена,најдобра услуга
3.Експрес понекогаш има данок прашање. Во тој случај, ве молиме да соработува со Царинските да се плати. На
данок не е вклучена во продажната цена. Ви благодариме.
Сите производи ќе бидат тестирани и се одликува внимателно пред породувањето. Само купат без грижи.
Answer : ___________________________ NOTE : откако ќе добиете светилка, ако има било каков проблем, pls јавете ни се на прво место. ние ќе ги реши сите проблеми за вас.
ако е потребно, може да бидете resending за слободни.
но pls не го отвори спорот без контакт, инаку не можеме да обезбеди по-serveice. ви благодариме.
Зголеми Цвет Фестивалот Фенер 1.6/3м, Предводена Батеријата Кутија Светлина String Свадба на Божиќ Роденден Соба Декорација Светилка 1317
големина : 1.6/3М
боја : бела, млеко бела, розова
материјал : пластика
сијалицата : led
напон : 6 V
примена : внатрешна
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[40473]

Емитуваат Боја:
бела, млеко бела, розова
Wattage:
10 led, 20 led
Тип На Објект:
Монистра
Број На Модел На:
1317
Напон:
6V
Бренд Име:
GUANQIULIGHTING
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Обликот:
Флорални
Приклучок Тип:
Никој
Водоотпорен:
IP44
боја:
Бела, Розова
Материјал:
Пластични
Примена:
свадба, забава, одмор, божиќ
Функција:
романтични, креативни, мода

Им се допаѓа и на купувачите..