• Продажбата
  • Ново
15PCS* R14P C големина од 1,5 V супер тешки Сува Батеријата за камерата,радио,играчка итн -PKCELL
zoom_in

15PCS* R14P C големина од 1,5 V супер тешки Сува Батеријата за камерата,радио,играчка итн -PKCELL

DEN 1035.00 1247.52

Износ
check Во продавницата.


Батерија Тип : C Големина на Батеријата 1.5 V R14 P UM2 Цинк Јаглерод Вечера Тешки Сува И Основно Батеријата
Бренд : PKCELL
Модел : C Големина R14 P UM2 Вечера Тешки Цинк Јаглерод Батеријата
Големина : C
Напон : 1.5 V
Висина : 50.0-51.0 mm
Дијаметар : 25.8-26.2 mm
Капацитет : 3.9 ohm,24 часа/d,260 минути
Хемија : Цинк хлорид
Рок на траење : 3 години
Примена : Дигитална камера, MP3, Walkman,Електронски Играчки и така натаму.

Номиналниот Напон:
1.5 V
Број На Модел На:
R14P
Големина:
C
Тип На Батерија:
Алкална Батерија
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Pkcell
Номиналниот Капацитет:
280min
Број На Модел На:
R14P
Номиналниот Напон:
1.5 V
производител:
Guangdong, Кина
Тип:
Алкална
Големина:
C
Местото на Оригиналот:
Кина
Батеријата:
едно време ја користите батеријата
Примена:
камерата,радио,играчка
Количина:
15pcs

Им се допаѓа и на купувачите..