• Продажбата
  • Ново
Мажите Вистинска Кожа Цврсти Бои Shose Тренери Нови Машки Возрасни Глуждот Крзнени Чизми Обичните Поштенски Станови Пролет Црни Патики
zoom_in

Мажите Вистинска Кожа Цврсти Бои Shose Тренери Нови Машки Возрасни Глуждот Крзнени Чизми Обичните Поштенски Станови Пролет Црни Патики

DEN 5006.00 7151.52

Износ
check Во продавницата.


Нови Пристигнување Мажите Чевли Основните Луксузни Тренери Лето Мажите Чевли Секојдневен Чипка-up Станови Пролет Црни Чевли

Чевли Големина:
6, 6.5, 7, 8, 9, 10, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Шаблон Тип:
Цврста
Подигнете Висина:
Глуждот
Insole Материјал:
PU
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Подигнете Тип:
Основни
is_handmade:
Yes
Моден Елемент:
синџир
Сезоната:
Пролет/Есен
Бренд Име:
BMANTE
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Пети Форма:
Круг Пети
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Број На Модел На:
112
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Вратило Материјал:
Вистинска Кожа
Затворање Тип:
Чипка-Up
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
pigskin
Outsole Материјал:
Гума
Обвивка Материјал:
кожа
Горниот Материјал:
Горната Висина:
Style3:
станови мажите овен чевли
Style5:
Ланче Мажите Чевли
style6:
станови мажите чизми
Пол:
мажите патики
Пета Тип:
Станот со
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Outsole Материјал:
Гума

Им се допаѓа и на купувачите..