• Продажбата
  • Ново
High-End 2018 Нови Темперамент Дами Двојно Гради Британски Везови Одговараат на Тенок Кратка Јакна Женски Кратки Палта Плус Големина М-XL
zoom_in

High-End 2018 Нови Темперамент Дами Двојно Гради Британски Везови Одговараат на Тенок Кратка Јакна Женски Кратки Палта Плус Големина М-XL

DEN 4744.00 6777.12

Износ
check Во продавницата.


Големина Должина Градите ракав рамо S 61cm 96cm 60cm 39cm М 62cm 100cm 61cm 40cm L 63cm 104cm 62cm 41cm XL 64cm 108cm 63cm 42cm ЗАБЕЛЕШКА :
1.Азија големини се од 1 до 2 големини помала од Европскиот и Американскиот народ.
2.Доколку се чувствувате тешко да се избере големината ,можете да се чувствуваат слободни да контакт со нас,ние ќе ви дадеме некои сугестии,но тоа е за вас референца само.
(1cm=0.393 инчен, 1kg=2.2 lb)

Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Нови
Декорација:
Копчето,Везови,Гроздобер
Тип:
Тенок
Бренд Име:
YueYueAngel
Стил:
Гроздобер
Sleeve Стил:
Редовни
Дебелина:
Стандард
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Мандарински Јака
Материјал:
Полиестер,Памук
Облека Должина:
Краток
Маскирани:
No
Затворање Тип:
Двојно Гради

Им се допаѓа и на купувачите..