• Ново
2А 4А-6A 10A 12A 15A 20A 1000V 10*38mm PV Соларни Осигурач Метални Легури за Соларна Енергија Колекции Систем за Заштита на
zoom_in

2А 4А-6A 10A 12A 15A 20A 1000V 10*38mm PV Соларни Осигурач Метални Легури за Соларна Енергија Колекции Систем за Заштита на

DEN 672.00

Износ
check Во продавницата.


2А 4А-6 A 10 A 12 A 15 A 20 A 1000 V 10*38mm PV Соларни Осигурач Метални Легури за Соларна Енергија Колекции Систем за Заштита на

ЗАСИЛУВАЧ:
12A, 8A, 6A, 20A, 10A, 15A, 2A, 4А -
Кршење Капацитет:
Висок
Стандарди За Безбедност:
IEC
is_customized:
Yes
Материјал:
Керамика
Број На Модел На:
PV DC1000V 10*38mm
Употреба:
Висок Напон

Им се допаѓа и на купувачите..