• Продажбата
  • Ново
500pcs/многу DIN985 М2.5 Нерѓосувачки Челик А2 Најлон Заклучување Орев
zoom_in

500pcs/многу DIN985 М2.5 Нерѓосувачки Челик А2 Најлон Заклучување Орев

DEN 403.00 474.24

Износ
check Во продавницата.

DIN985 Нерѓосувачки Челик А2 Најлон Заклучување Орев ГОЛЕМИНА : М2.5

Број На Модел На:
М2.5
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Најлон Заклучување Ореви
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Им се допаѓа и на купувачите..