• Продажбата
  • Ново
НОВАТА 3D Симпатична Цртан филм Еднорог Мека Силиконска Гума Capa Покритие За Huawei P8 & P8Lite P8 лајт & P9 & P9Lite P9 лајт Пони Коњ Случај
zoom_in

НОВАТА 3D Симпатична Цртан филм Еднорог Мека Силиконска Гума Capa Покритие За Huawei P8 & P8Lite P8 лајт & P9 & P9Lite P9 лајт Пони Коњ Случај

DEN 173.00 211.20

Износ
check Во продавницата.


Луксузна 3 D Симпатична Цртан филм Пони Еднорог Коњ Меки Силиконски Shockproof Заштитна Задниот Поклопец Случај За Huawei P8 P8lite P9 P9lite
Внимание ве молам : 1. Цел , без следење на информации . Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус или продавачот изберете,кога ќе го избере,тоа ќе се покаже на испраќање време. 2. Цел>$5 ,бесплатен превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или да го продаде изберат, со следење на информации . 3. Кога ќе се направи ред, ве молиме проверете ја вашата адреса ,доколку адресата не е во право,пратката ќе остане во поштата сите на време. Руски пријател се обрне внимание ве молам : ве Молиме пополнете примачот име и презиме(вклучува 3 делови барем) во ред,во спротивно вашата парцела нема да помине обичаите на вашата земја. ++++
ДОБРИ ВЕСТИ : Можете да уживате 3% попуст ако купуваат 2 парчиња
1. 100% Сосема нов и Висок Квалитет
2. Материјал : силикон
3. Држи вашиот Телефон безбедно и заштитени во стил
4. Овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и порти
5. Лесно да се инсталира. Нема алатки Потребни за
6. Овој Случај е многу симпатична и убава, Совршен За Сегашната На Вашиот телефон
7. Боја може да се појави малку поинаков врз основа на monitor settings
8. Боја : како да покажува слики
Pls го додадете објектот во листата на желби и додадете продавница линк до мојата омилена продавница , ве молиме да бидат слободни да контакт
со нас ако сакате големи нарачки , ние може да ви даде повеќе попуст !!!
- -Повеќе детали сликите ги покажуваат
Плаќање & Испорака :
Драг Пријател.

Материјал:
За Huawei P8, За Huawei P8 Лајт, За Huawei P9 Лајт, За Huawei P9
Мало Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
Huawei
Големина:
5.0 5.2
Бренд Име:
Иновации
дизајн:
Животно,Симпатична,Украсени
Карактеристики:
3D Симпатична Прекрасна Цртан филм Стил Дизајн Мобилен Телефон Случај Задниот Поклопец Домување
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Модел:
За Huawei P8 P8lite P8 Лајт P9 P9lite P9 Лајт Еднорог Случај Маска
Материјал:
Меки Силиконски Гел Гума Висок Квалитет На+++
Функција:
Нечистотија -отпорни / Шок доказ / Анти-удар
Класификација:
Нови Пристигнување Висок Квалитет
Стил:
Мода,Популарна,Симпатична,Луксузни,Цртан Филм
Пакет:
Јасно Opp Вреќа Поли Торба
Бесплатен превозот :
Поддршка
погоден:
За Жени, Мажи, Девојки, Момче, Дама, Господин
Feture:
Моден Симпатична Единствена Заштита Случај
Состојба:
100% Сосема Нов

Им се допаѓа и на купувачите..