• Ново
За iPhone 7 7plus Водоотпорен Метал Назад Видиме Покрие Случај Анти-Капка Широк Агол Макро Леќа на Камерата за Заштита на Телефонот Торба Случај
zoom_in

За iPhone 7 7plus Водоотпорен Метал Назад Видиме Покрие Случај Анти-Капка Широк Агол Макро Леќа на Камерата за Заштита на Телефонот Торба Случај

DEN 1127.52

Износ
check Во продавницата.


За i Phone 7 7plus Водоотпорен Метал Назад Видиме Покрие Случај Анти-Капка Широк Агол Макро Леќа на Камерата за Заштита на Телефонот Торба Случај
Функција :
Заврши 360° заштита на телефонот ( Жива Вода/ Прашина /Шок Доказ), да Уживате во вашето време на Плажа/Искачување/Кампување .
Совршена комбинација од карбонски влакна и алуминиум.
Едноставен за инсталација и отстранување на телефонот без никакви гребнатинки.
Лесен пристап до контроли,конектори,говорникот и камерата и ви овозможува да ја полните вашиот уред, без отстранување на браник.
Лесно да се инсталира и смена на телефонот без никакви гребнатинки.
Микс боја е choosed.
Пакет Се Вклучени :
1 X Phone Случај
1 X Phone перо
1 X Филм
Забелешка за Секој Купувач :
Овој Живот Водоотпорен случај ,можете да го користите кога ќе живеат во Врнежлив ден, снег ден,но не можете да го користите под вода,не би пливање со тоа, тоа е значи тоа cann земајте фото / повик / видео и др.. под вода .па ве молиме да се размислува повеќе пред да ги купат .ви благодариме !!!
1. Не држи калено стакло филм / high-definition филм, ќе влијае на инсталација на мобилен телефон школка и екран на допир ефект
2. Опис : Ние сме испраќање на три објективи : широк агол, fisheye, макро.
Но, можете да видите две леќи во кутијата.
Политика На Враќање & Гаранција :
1. Сите од објектите се покриени со ЕДНА ГОДИНА гаранција.
2. Ако не сте задоволни со вашата нарачка,Ние ќе бидеме среќни да понуди замена или рефундирање на 7 дена,но треба да се товар на превозот надомест за испраќање назад.

Материјал:
За iphone 7, За iphone 7Plus, За iphone 8, За iphone 8plus
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7 Плус,iPhone 8,iPhone 8 Плус,iPhone 7
Мало Пакет:
Yes
Големина:
100% Perfect Fit For iPhone 7 7 Plus
Карактеристики:
метал случај за iphone 8 со Широк Агол Макро Леќа
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Тешки Заштита
Бренд Име:
Seonstai
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Тип:
Монтиран Случај
дизајн:
Спортски,Метален
Материјал:
Тешко Пластични PC Случаи
Пакетот Вклучува:
1 Предмет + 1 Flim + 1 Допир Перо
Функција:
Макро Леќа На Камерата Случај
Пад на превозот:
Поддршка
погоден:
За iphone 7 7plus Шок Доказ Случај
Функција:
Вода/Нечистотија/Шок Доказ
Тип:
Случај

Им се допаѓа и на купувачите..