• Продажбата
  • Ново
3D Олеснување Мека TPU Случај За Huawei чест 5A Y5 2 Y5 II Силикон Случаи Покритие За Huawei Чест 5A десна страна-L21 5.0 Заштитна Маска
zoom_in

3D Олеснување Мека TPU Случај За Huawei чест 5A Y5 2 Y5 II Силикон Случаи Покритие За Huawei Чест 5A десна страна-L21 5.0 Заштитна Маска

DEN 75.00 122.88

Износ
check Во продавницата.

BEBIRDCASE е добро позната трговска марка во Кина. BEBIRDCASE е посветен на обезбедување на клиенти со високо квалитетни производи и одлична услуга. Производите се продаваат и дома и во странство, освојувајќи корист и комплимент од клиенти. BEBIRDCASE е вашиот Најдобар избор. Посетете ја нашата Службен Store : https : //www.aliexpress.com/store/all-wholesale-products/636329.html
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно.
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди
доволно информации кога прави нарачка.
Нови Пристигнат !!! Луксузна Печатење Назад Мека TPU Материјал
3 D Олеснување Мека TPU Случај За Huawei чест 5 A Y5 2 Y5 II Силикон Случаи Покритие За Huawei Чест 5 A десна страна-L21 5.0" Заштитна Маска
Драги пријатели,Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Или не, ве Молам, точно пред исплата.
Топло Информации :
Додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП ,
да имаше специјален попуст за вашиот втор ред
Опис на производот : Product Description100% Сосема Нов & Висок Квалитет,Нови моден дизајн, Многу роман, симпатична,и популарни. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти и Испакнатините. Моден Дизајн , Го Спречува Вашиот Телефон Падне. Случајот е Лесно да го вметнете и Отстраните. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти.

Бренд Име:
BEBIRDCASE
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Huawei
Големина:
5.0 inches
Карактеристики:
Моден Насликани 2017 Најновите Ултра Меки Силиконски Телефон Случај Кеси Маска
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Тип:
Монтиран Случај
дизајн:
Цвеќиња,Ткаеше,Симпатична,Спорт,Егзотични,Животински,Сјајна,Апстракт
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
агент:
Џеки Унија
микс боја:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
statu:
во парк
Одговара:
за Huawei Y5 II Y5 2
Материјал:
TPU
Број На Модел На:
за Huawei Y5 II Y5 2
Времето на Пазарот:
2017 Нов Бенд на Пазарот и Топла Продажба Coque Fundas Школка Capa

Им се допаѓа и на купувачите..