• Продажбата
  • Ново
Телефон Случаи За Xiaomi Redmi Забелешка 5A Премиер Силикони 5.5 за Redmi Забелешка 5A Премиер Симпатична Hippo Покритие За Xiaomi Redmi Забелешка 5A Премиер
zoom_in

Телефон Случаи За Xiaomi Redmi Забелешка 5A Премиер Силикони 5.5 за Redmi Забелешка 5A Премиер Симпатична Hippo Покритие За Xiaomi Redmi Забелешка 5A Премиер

DEN 77.00 100.80

Износ
check Во продавницата.


.
Телефон Случаи За Xiaomi Redmi Забелешка 5 A Премиер Силикони 5.5" за Redmi Забелешка 5 A Премиер Симпатична Hippo Покритие За Xiaomi Redmi Забелешка 5 A Премиер
Details (детали) > > > 1 : Уживајте 5 % Попуст доколку се купи на повеќе од 5 КОМПЈУТЕРИ 2 : 5.5 инчен за Xiaomi Redmi Забелешка 5 A Премиер Отпечаток 3 : Висок Квалитет на Бела или Црна Рамка Меки Силиконски Две Материјали за да се choied 4 : Шарени УВ Сликарство, Цртање,Безбедно и не-токсични 5 : Врвен Квалитет Осигурување + Брзо Брод во 1-2 дена Телефон Шоу
.

Материјал:
Бела Мека Силикони, Црна Меки Силиконски
Бренд Име:
DOMKO
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Компатибилен Xiaomi Модел:
Redmi Забелешка 5A
дизајн:
Мат,Обична,Ткаеше,Симпатична,Транспарентна
Големина:
for 5.5 inch
Карактеристики:
Шарени Слика Цртање
Еден за Материјал:
Транспарентен Меки Силиконски
Две Материјал за:
Црна Мат Меки Силиконски
Тип:
Назад Заштита На Телефонот Случај
Одговара:
Топ Продажба на Различни стилови телефон кеси
За луѓето:
Жена Мажите Девојки
Тежина:
Ultra Thin 25g
Пад на превозот:
Поддршка контактирајте ме за добра цена
Одговараат На Capa 1:
за Xiaomi RedMi Забелешка 5A Премиер Случај
Одговараат На Capa 2:
за RedMi Забелешка 5A Про Отпечаток Coque

Им се допаѓа и на купувачите..